Upravit stránku
Tomáš Komárek – manager týmu
Tomáš Komárek – manager týmu

Této čestné pozice jsem dosáhl díky tomu, že se účastním tohoto projektu již druhým rokem a mám zkušenosti s vedením týmu, se kterým jsme se umístili těsně pod prvním místem na republikovém finále a také, protože hlavní manažer z ISŠA RACING se již nemohl do projektu zapojit kvůli věkovému limitu.

Soutěže se účastním, protože vidím, že mě práce na projektu posouvá dopředu a získávám neocenitelné zkušenosti.

Ostatní členové týmu věděli, že se zajímám a pracuji s 3D softwarem a proto mě také oslovili, jestli bych se připojil k týmu a navrhnul design formule.  

Projektu se účastním kvůli zkušenostem. Naučil jsem se pracovat s novými a užitečnými programy, jakým je například SolidWorks. Učím se pracovat v týmu a mnoho a mnoho dalších dovedností.

Daniel Laube – design inženýr
Daniel Laube – design inženýr
Adéla Karmanská – PR manager, design inženýr
Adéla Karmanská – PR manager, design inženýr

Do týmu jsem se dostala díky kamarádovi, který mě oslovil a obeznámil mě se soutěží. Tato soutěž mě nadchla díky její rozmanitosti a vidinou získání cenných zkušeností. 

Účastním se kvůli zkušenostem, které tato soutěž nabízí. Zlepšit své dovednosti ve vystupování, mít možnost konzultovat věci s odborníky atd.

Tým na naší škole sháněl před 2 lety do týmu designéra, jelikož jejich design nebyl na vysoké úrovni a na designu závisí nejenom kvalita modelu formule, ale také marketing. Tato pozice byla pro mne výzvou, a proto jsem ji přijal.   

Účastním se, abych mohl poznat nové lidi, naučil se moderním a zajímavým technologiím a především zdokonalil své dovednosti.

Michal Šenkyřík – grafik
Michal Šenkyřík – grafik
Martin Elzner – výrobní inženýr
Martin Elzner – výrobní inženýr

Jsem jeden ze zakládajících členů našeho týmu. Požádal jsem o post výrobního inženýra, který vykonávám již 3 roky. Dále jsem k této pozici připojil také funkci startéra a díky svým několikaletým zkušenostem jsem také konzultant pro všechny členy týmu.

Tento projekt mi přináší mnoho zkušeností z prostředí CAD a CAM programů a možnost pracovat na CNC frézce. Tato soutěž mi dovoluje plně rozvíjet moje dovednosti a připravit se na budoucí zaměstnání.

Při sestavování týmu mě oslovil manager Tomáš Komárek a já jsem rád přijal.

Od této soutěže očekávám, že získám mnoho praktických zkušeností, především prezentační schopnosti. Chci získat nejenom další nové zkušenosti, ale i přátele a nezapomenutelné zážitky.

David Válek – výrobní inženýr
David Válek – výrobní inženýr
Více na www.issaracing.cz