Upravit stránku

Registrace do VIII. ročníku soutěže spuštěna

11.11.2015f1veskolach.cz
Právě odstartovala v pořadí již osmá sezóna soutěže Formule 1 ve školách. I v tomto roce čekají soutěžící některé organizační změny. Mezi ty nejdůležitější patří zcela nová podoba technických pravidel, nebo způsob objednávání startovací kazety. Těšit se můžete na zcela nový web.

S technickými pravidly soutěže pro sezonu 2016 si dává anglický organizátor trochu na čas. Dle slov Andrewa Denforda ale budou k dispozici v nejbližších dnech. Jakmile je obdržíme, obratem je zpracujeme a všem registrovaným rozešleme. Prosíme tedy ještě o strpení.

Nově si všechny týmy budou objednávat startovací kazetu přímo od výrobce, tedy společnosti Denford Ltd. Náklady spojené s objednáním startovací kazety si týmy hradí samy. Organizátor soutěže v ČR (3E Praha Engineering) pak ruší všechny ostatní poplatky, které se k soutěži vztahovaly, tedy registrační poplatek a poplatek za účast v semifinálovém a finálovém kole soutěže. 

V tuto chvíli doporučujeme:

  • Objednat startovací kazety na adrese jbramley@denford.co.uk.
    (V případě potřeby asistence při objednání nás kontaktujte na e-mailu: ilona.topolova@3epraha.cz).
  • Připravit marketing týmu a zajistit potřebnou podporu sponzorů.

Vzhledem k tomu, že ještě dokončujeme přestavbu internetových stránek, není zatím možná online registrace. Prozatím nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese uvedené výše, obratem vám budou zaslány přihlašovací formuláře.