Zde najdete různé materiály a rady, které vám pomohou při realizaci vašeho projektu. Můžete je využití jako inspiraci pro vaše nápady, jako součást vašich analytických postupů při hledání vašeho řešení nebo jako návod, který využijete pro některou etapu své práce. Všechny materiály jsou primárně určeny soutěžním týmům, nepoužívejte je tedy pro další veřejné šíření a používání.

Race Car Design Project

Firma SOLIDWORKS vydala pro školní týmy, které se zúčastňují podobných soutěží návod a manuál pro simulaci a testování prototypu. Je pochopitelně psán pro program SOLIDWORKS, ale inspiraci zde najdete i  pro jiné programy.

Race Car Design Project - prezentace

K této prezentaci je k dispozici cca 150 stránkový manuál pro Solidworks včetně modelů, na kterých lze požadované operace vyzkoušet. Kdyby měl někdo zájem (velikost souborů přesahuje možnosti stahování z webových stránek), zavolejte nebo napište  a domluvíme se na možnostech zaslání.

 

Materiál ebazell

Jako polotovar pro výrobu vašich modelů je doporučen materiál typu e-bazell.  V případě že nevyužijete možnosti získat od nás tento materiál, máte zde Technický list s vlastnostmi tohoto materiálu i jeho dovozce.

Technický list e-bazell