Upravit stránku

Tým Speed Performance Show je složen ze šesti studentů. Jelikož již budou všichni studenti v době konání šampionátu plnoletí, jedou na šampionát pouze studenti bez své zodpovědné osoby, doprovázet je samozřejmě budou také členové koordinačního týmu Formule 1 ve školách.

Hlavním zakladatelem týmu je manager Petr Bouchal, který také oslovil další členy s žádostí o spolupráci. Přesto, že zprvu byli ostatní velmi skeptičtí, dostal se celý tým až na Světový šampionát 2010 do Singapuru.

V Národním kole Moravy se tým umístil na 1. místě a odnesl si i ocenění v kategorii „Nejlepší konstrukce modelu“.

V červnu pak bojovali studenti o první místo v Celostátním finále ČR s dalšími jedenácti týmy. Celé závody byly velmi vyrovnané, pouze dva body od sebe dělily první a druhý tým. I ve finále získal tým ocenění v kategorii „Nejlepší konstrukce modelu“

Speed Performance Show team se stane v září v pořadí druhým týmem, který letí reprezentovat Českou republiku na Světový šampionát. I tentokrát bude tým bojovat o hlavní cenu, stipendium na Londýnské univerzitě a trofej Bernieho Ecclestonea, proti 31 týmům z celého světa.

Členové Speed Performance Show team:

 • Petr Bouchal - manager
  Petr Bouchal - manager
 • Klára Kolářová - zastupující manager
  Klára Kolářová - zastupující manager
 • Aleš Smékal - výrobní inženýr
  Aleš Smékal - výrobní inženýr
 • Josef Zlámal - výrobní inženýr
  Josef Zlámal - výrobní inženýr
 • Petr Holeček - design inženýr, webmaster
  Petr Holeček - design inženýr, webmaster
 • Ondřej Laušman - grafik
  Ondřej Laušman - grafik