Upravit stránku

Aby se váš tým mohl účastnit šampionátu, musí být složen z minimálně 3 a maximálně 6 členů. Každý má svůj vlastní úkol, ale na některých pozicích můžou být i 2 lidé.

Pozice jednotlivých členů v týmu a jejich práce

Týmový manager / 1 osoba

Je zodpovědný za řízení týmu, zajišťuje že hlavní i zálohové auto je připraveno k závodu. Pracuje s kolegy a pomáhá tam kde je to potřeba.

Zastupující manager / 1 osoba

Organizuje čas, zajišťuje materiál a vybavení pro design a výrobu auta. Kontroluje jestli úkoly postupují podle předem stanoveného plánu, pomáhá když je potřeba.

Výrobní inženýr / max. 2 osoby

Jsou zodpovědní za tvorbu auta, jeho obsah a strojní zpracování. Potřebují spolupracovat s design inženýry a řešit s nimi veškeré problémy s konstrukcí auta.

       Design inženýr / max. 2 osoby

        Jsou zodpovědní za styl a aerodynamiku auta. Musejí spolupracovat s výrobními inženýry, aby zjistili, zda jejich představa bude realizovatelná.

        Grafik /1 osoba

         Je zodpovědný za vytvoření barevného schématu závodního vozu, který obsahuje i speciální sponzorský obtisk. Společně s konečným modelem zodpovídá i za marketingové materiály. Spolupracuje s design inženýry, aby zajistil schémata která budou shodná s tvarem auta. Musí být v kontaktu i se zastupujícím managerem pro zajištění dodatečných podkladů pro marketingovou podporu týmu (týmové oblečení, letáky, samolepky, reklamní materiály)

         To jsou úkoly, které musíte splnit, aby design, výroba a příprava splňovali podmínky pro vstup do závodu.

         Týmová práce je pro úspěch zásadní!